PATRON MEDIALNY:

Galicjusz.pl/narty

REZERWACJA NOCLEGU:

693 365 758
667 945 236

AKTUALNOŚCI:

SNOWTUBING:

Obiekt położony jest w cichej, malowniczej i pięknej miejscowości Smerekowiec, u podnóża góry na której zlokalizowany jest wyciąg narciarski. We wsi znajduje się XIX – wieczna murowana cerkiew p.w. św. Michała Archanioła. Miejscowość ta położona jest 23 km od Gorlic.

Do Państwa dyspozycji mamy pokoje 2, 3, 4, 6 osobowe oraz apartament 7 osobowy. Jednorazowo możemy zakwaterować do ok 30 osób. Każdy pokój posiada łazienkę. Do dyspozycji naszych gości oddajemy również aneks kuchenny w wyposażeniu , którego znajdują się: naczynia niezbędne do przyrządzenia posiłków, kuchenka gazowa wraz z piekarnikiem, lodówka, pralka, tv. W obiekcie znajduje się również restauracja, oferujemy Państwu noclegi z wyżywieniem lub bez. Na zewnątrz dostępne jest miejsce na ognisko.

Naszą misją jest świadczenie najwyższej jakości usług związanych z pobytem w naszym obiekcie. W okolicy znajdują się liczne i urozmaicone szlaki piesze i rowerowe. W odległości 5 km znajduje się Zalew Klimkówka, to zbiornik utworzony na rzece Ropa. Zalew stanowi wspaniałą propozycję spędzenia wolnego czasu podczas plażowania oraz uprawiania sportów wodnych. Linia brzegowa jest bardzo urozmaicona, wzdłuż brzegu znajduje się wiele małych zatoczek. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt wodny oraz skorzystać z baru szybkiej obsługi.

Również w odległości 5 kilometrów znajduje się jedna z największych w Europie Hodowla koni huculskich w Regetowie, gdzie można skorzystać z lekcji jazdy konnej, a także wypożyczalni rowerów, przejażdżka rowerowa po Beskidzie Niskim to wspaniała propozycja spędzenia wolnego czasu. W odległości 12 km od Smerekowca znajduje się uzdrowisko Wysowa. Lasy w tym terenie obfitują w rydze i borowiki.

Smerekowiec to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. To miejsce, gdzie można dobrze wypocząć, zregenerować kondycję psychiczną i nabrać sił witalnych. To enklawa ciszy i spokoju w samym sercu Beskidu Niskiego.

Przyjmujemy również zielone szkoły oraz organizujemy zimowiska -osoby zainteresowane prosimy o kontakt (prześlemy ofertę na e-maila).

ZDJĘCIA: